Kontakt

Hrvatski savez slijepih

Draškovićeva 80, 10 000 Zagreb, p.p. 736
tel: 01/ 4812 501, fax:01/ 4812 507
e-mail: hrvatski@savez-slijepih.hr
web: www.savez-slijepih.hr
MB: 3271617
OIB: 49466521634
Žiro račun: 2360000-1101264528
IBAN: HR9323600001101264528

Za uplate iz inozemstva

CROATIAN BLIND UNION
Draskoviceva 80, 10 000 Zagreb, P.O.B. 736
Phone: + 385 1 4812 501
Fax: + 385 1 4812 507
e-mail: hrvatski@savez-slijepih.hr
Organisation ID no: 3271617,
Direct transfer account: 2360000-1000000013-2500-3271617
Bank name: ZAGREBAČKA BANKA d.d.
Branch Address: Trg bana Josipa Jelačića 10, 10 000 Zagreb, Croatia
SWIFT: ZABA HR 2X
IBAN: HR9323600001101264528

ADMINISTRACIJA

Pon-pet  8-16 h

Tel: 01/ 4812 501

Izvršna direktorica: Andreja Veljača, dipl.iur
e-mail: andreja.veljaca@savez-slijepih.hr

Administrativna tajnica: Mara Tubić
e-mail: mara.tubic@savez-slijepih.hr

PROGRAMSKI POSLOVI

Pon-pet 8-16 sati

Područje edukacijske rehabilitacije:

Mladena Funtek, mag.rehab.educ.
Tel: 01/4811 232
e-mail: mladena.funtek@savez-slijepih.hr

Antonija  Papić, univ.bacc.rehab.educ.
Tel: 01/4811 231
e-mail: antonija.papic@savez-slijepih.hr

Područje socijalnog rada:

Lovorka Horvačić, dipl.soc.radnik
Tel: 01/ 4811 232
e-mail: lovorka.horvacic@savez-slijepih.hr

Mateja Rajnović, mag.soc.rad.
Tel: 01/ 4811 231
e-mail: mateja.rajnovic@savez-slijepih.hr

Područje elektroničkih pomagala:

Bruno Tot, mag.phon. mag.inf.
Tel: 01/ 4811 232
e-mail: bruno.tot@savez-slijepih.hr

Područje prava:

Petar Glavaš, mag. iur.
Tel: 01/4812 501
e-mail: petar.glavas@savez-slijepih.hr

Koordinatori na projektima:

Dora Kopun, mag.rehab.educ.
Tel: 01/4811 232
e-mail: dora.kopun@savez-slijepih.hr

Nikola Arbanas
Tel:  01/4811 231
e-mail: nikola.arbanas@savez-slijepih.hr

Robert Zadravec, mag.pol.
Tel: 01/4811 233
e-mail: robert.zadravec@savez-slijepih.hr

RAČUNOVODSTVO

Pon-pet 8-16 h

Dolores Mušija, mag. oec.
Tel: 01/4811 233
e-mail: dolores.musija@savez-slijepih.hr

Katarina Hržina, oec.
Tel: 01/ 2079 216
e-mail: katarina.hrzina@savez-slijepih.hr

Jasminka Horvat
Tel: 01/4811 233
e-mail: jasminka.horvat@savez-slijepih.hr

Politika kolačića

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili Vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našoj Politika kolačića.

Izaberite kolačiće na stranici

Omogućite ili onemogućite web-stranici upotrebu funkcionalnih i/ili reklamnih kolačića opisanih u nastavku:

Postavke Prihvati nužne Prihvati odabrane