Obavijest o radu Hrvatskog saveza slijepih

Stručna služba Hrvatskog saveza slijepih, uključujući ekonomat i očnu protetiku, radi normalno radnim danom od 8:00 do 16:00, uz pridržavanje preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Također je i dalje dostupna na fiksne i mobilne linije te putem e-maila.

Videća pratiteljica pruža uslugu videćeg pratitelja u vidu pratnje na potvrđene zdravstvene preglede, nabavku namirnica i njihovu dostavu korisnicima. Prilikom pružanja usluge, videća pratiteljica i korisnici moraju se pridržavati preporuka epidemiologa.

Sukladno mjerama stožera, Caffe bar „Vidra“ ne radi do daljnjeg.