Održavanje završne konferencije u Osijeku u sklopu projekta „Učinite prvi korak“

U srijedu 28. rujna u 13:00 sati u prostorijama Županijske gospodarske komore u Osijeku, Europske avenije 13, održat će se peta po redu završna konferencija u sklopu europskog projekta „Učinite prvi korak“ u organizaciji Hrvatskog saveza slijepih.

Predstavnici projektnog tima predstavit će aktivnosti koje su se provodile u posljednjih 14 mjeseci te opisati kakav su one utjecaj ostvarile na korisnike, poslodavce i širu javnost.

Prezentirat će se dokumentarni film koji je pratio projektne aktivnosti da bi se sudionici pobliže upoznali s korisnicima projekta i problematikom osoba s oštećenjem vida prilikom zapošljavanja.

Nakon službenog dijela organizirat ćemo i zajedničko neformalno druženje uz osvježavajuće napitke i ukusne zalogaje.

Pozivamo sve zainteresirane da prisustvuju ovoj konferenciji te svojom nazočnošću doprinesu uspješnijoj realizaciji projekta.

Politika kolačića

Da bi ova web-stranica mogla pravilno funkcionirati i da bismo unaprijedili Vaše korisničko iskustvo, koristimo kolačiće. Više informacija potražite u našoj Politika kolačića.

Izaberite kolačiće na stranici

Omogućite ili onemogućite web-stranici upotrebu funkcionalnih i/ili reklamnih kolačića opisanih u nastavku:

Postavke Prihvati nužne Prihvati odabrane